22.06.-26.06.2026
Dnes jsme dopoledne jezdili na konících a byli v lese.Po moooc dobrém obědě jsme šli hned ven, protože bylo krásné počasí a užili jsme si hračky a zahradu
P.S. Děkujeme za povzbuzení a zdravíme paní K+N :-))
Zápis do MŠ II
Úvodní schůzky
Prázdniny 2026