22.06.-26.06.2026
Dnes byl den jako stvořený pro hraní na zahradě.Sluníčko,teplíčko,odpolední svačinka na terase,někteří otužilci se pídili po bazénu.:-).Vaše děti jsou úžasné,zlobí tak akorát,nikdo si nestýská...
Ať nám ta pohoda vydrží!
Držte palce:-)
Zápis do MŠ II
Úvodní schůzky
Prázdniny 2026